Codzienność zastawia na nas mnóstwo pułapek, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Wszelkiego rodzaju urazy, złamania czy procesy chorobotwórcze mogą zmusić nas do podjęcia rehabilitacji w najmniej oczekiwanym momencie. Warto być przygotowanym na taką sytuację i wiedzieć gdzie szukać specjalisty, który będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze potrzeby.

W Krakowie rynek fizjoterapeutyczny jest niezwykle zróżnicowany, ale przy tym też bardzo wykształcony. Ośrodki terapeutyczne prowadzone są w sposób mądry i dojrzały, czego efektem jest duży odsetek pacjentów, którzy po przeprowadzonej terapii całkowicie powrócili do zdrowia. Trudno powiedzieć czy wpływ na taki stan rzeczy ma dobrze zorganizowany system edukacji, czy też wielkomiejska świadomość tutejszych przedsiębiorców, którzy wiele wymagają od swojej kadry pracowniczej. Niezależnie od odpowiedzi jedno jest pewne – po wstępnej konsultacji ze specjalistą każdy pacjent rzeczowo dowie się jakie działania należy przedsięwziąć, aby okres rekonwalescencji przebiegał dla niego jak najbardziej przyjaźnie a jednocześnie był efektywny.

Wśród prowadzonych zabiegów można znaleźć:

  • masaże – wykonywane przez profesjonalistów
  • ćwiczenia fizyczne – które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów
  • specjalistyczne zabiegi przy użyciu nowoczesnych urządzeń, czyli na przykład leczenie polem magnetycznym, prądami czy lampami wygrzewającymi.

Sposób dobierany jest zawsze indywidualnie do każdego przypadku. Za powodzenie i sukces pacjenta odpowiada przede wszystkim jego fizjoterapeuta, dlatego właśnie krakowski rynek tak bardzo wyróżnia się na tle konkurencyjnych. W tutejszych ośrodkach nie każdy po studiach będzie mógł od razu wykonywać samodzielne obowiązki zawodowe. Pacjenci mają więc do czynienia jedynie z doświadczonym personelem.

W Krakowie serdecznie polecam:

RST Rehabilitacja